• Paz. Mar 3rd, 2024

Konfransın təşkilat komitəsi

  • Home
  • Konfransın təşkilat komitəsi

                                                  SEAB2023 Organizing Committee

Dr. Ramazan Mammadov

Tunzalə Zeybaliyeva

İlhama Mirjalalli

Sona Gulizada

Nuray Gadirova

Afaq Bagırlı

Zahrakhanım Abbaszada

Javid Abbasov

Kamila Abdullayeva

Nuranə Alıshlı

İrada Mammadova

Vusala Badalova

Faig Asgarov

Nisa Hajıyeva

 

                                                     SYMPOSIUM SECRETERIAT

Rashad Khalilov

Aysel Sadıglı

Khayala Alibeyli

Jala Mastaliyeva

Aytan Abbasova

Murad Turan (Turkey)

 

Scientific Committee

Aida KISTAUBAEVA

(Kazakhstan)

Alexei BABKO

(Belarus)

Arzu Kaska

(Turkey)

Arzu ÇIĞ

(Turkey)

Ashimkhan KANAEV

(Kazakhstan)

Axel HOCHKIRCH

(Germany)

Asem Sadvakasova

(Kazakhstan)

Azhar ZHUBANOVA

(Kazakhstan)

Aziz BÜLBÜL

(Turkey)

Bartolomey PALEZ

(Poland)

Bekir ÇÖL

(Turkey)

Bülent YORULMAZ

(Turkey)

Cennet ÖZAY

(Turkey)

Chandrakant B. SALUNKHE

(India)

Daniel Constantin DIACONU

(Romania)

Daniela GIANNETTO

(Turkey)

Dariya SATIBALDIYEVA

(Kazakhstan)

Elena KALASHNİKOVA

(Russia)

Elena KISTANOVA

(Bulgaria)

Elena SPIRIDOVICH

(Belarus)

Emre İLHAN

(Turkey)

Fariza Sarsekeeva

(Kazakhstan)

Fevziye ÇELEBİ TOPRAK

(Turkey)

Füsun GÜLSER

(Turkey)

Galina PRYADKINA

(Ukraine)

Gennady BORYAEV

(Russia)

Gheorghe SERBAN

(Romania)

Hülya BALKAYA

(Turkey)

Igor SEMAK

(Belarus)

Iuliia KUTSOKON

(Ukraine)

Jamal RAKHMETOV

(Ukraine)

Leonid NEFEDOV

(Belarus)

Leu ZAVODNIK

(Belarus)

Lyudmila BOLSHAKOVA

(Russia)

Lyudmila Ivanovna

OSTAPCHENKO

(Ukraine)

Maksym DANCHENKO

(Slovakia)

Maria Cristina MANGANO

(Italy)

Mariia BELOVA

(Russia)

Marya SHAPCHITS

(Belarus)

Maryna YERESKO

(Belarus)

Michail

CHEREDNICHENKO

(Russia)

Mikhail FEDORCHUK

(Ukraine)

Mücahit SEÇME

(Turkey)

Mykola KUCHUK

(Ukraine)

Namik RASHIDOV

(Ukraine)

Natalia ZAGOSKINA

(Russia)

Natalia ZAIMENKO

(Ukraine)

Nataliia KUTSOKON

(Ukraine)

Natalya KARSUNKINA

(Russia)

Nazim MAMMADOV

(USA)

Niyazbek KALIMOV

(Kazakhstan)

Olcay DÜŞEN

(Turkey)

Oleksii M. DUGAN

(Ukraine)

Ömür BAYSAL

(Turkey)

Paraskevi K. KARACHLE

(Greece)

Pavel BORODIN

(Belarus)

Peter GAJDOS

(Slovakia)

Pınar İLİ

(Turkey)

Ramazan GÜP

(Turkey)

Raşit URHAN

(Turkey)

Rauf ABBASOV

(Azerbaijan)

Rezo JABNIDZE

(Georgia)

Sayyare IBADULLAYEVA (Azerbaijan)

Serdar DÜŞEN

(Turkey)

Sulika BERIDZE

(Georgia)

Svitlana KALENSKA

(Ukraine)

Tariyel TALIBOV

(Azerbaijan)

Tatyana JELEZNICHENKO

(Russia)

Vadim DEMIDCHIK

(Belarus)

Vagif ATAMOV

(Turkey)

Vagif NOVRUZOV

(Azerbaycan)

Viktor KUNAKH

(Ukraine)

Viktor MALASHKO

(Belarus)

Volodymyr MORGUN

(Ukraine)

Yakup KASKA

(Turkey)

Yaroslav BLUME

(Ukraine)

Yusuf KATILMIŞ

(Turkey)

Zayadan BOLATKHAN

(Kazakhstan)